Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd.

Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Vaka&Haber

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd, yeşil kalkınma uyguluyor ve düşük karbonlu yaşamı benimsiyor

Zaman: 2023-03-08 Hitler: 84

Şu anda Çin'in Hunan Eyaleti, elektrik yükünde önemli bir artışla "belirleyici dördüncü çeyrek, tüm yılı belirleyici" kritik bir dönemde. Hunan Eyaletinin tüm bölgeleri, kış mevsiminin zirvesini karşılamak için, en yüksek güç tüketimini kademelendirmek ve enerji tasarrufu dönüşümünü güçlendirmek için piyasa mekanizmasından tam olarak yararlanıyor. Geçenlerde Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd., kışlık üretimde alınan enerji tasarrufu ve emisyon azaltma önlemlerini paylaşmak ve yeşil ofisi savunmak için Hunan Haber Ağı'na girdi.

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd.'nin üretim atölyesinde, Amerika Birleşik Devletleri'ne satılan bu ürün grubuna yetişmek için güç teknesini kullanıyoruz ve elektrik şebekesinin yükünü azaltıyoruz ve güç tüketimini değiştirerek maliyetten tasarruf ediyoruz. tepe güç tüketimi. Genel müdür Bay Liu Tao, işletmenin şebeke yönetimini uyguladığını söyledi. Yalnızca insanların olduğu yerde ekipmanı açabilir ve atölye, insanların ekipmandan geçtiğini anlamak için kendi alanının güç tüketiminden sorumludur. SAIYISI, yeni geliştirme konseptini derinden uygular, gerçek üretime odaklanır ve enerji tüketimi yönetimi ve karbon indeksi yönetimi seviyesini etkin bir şekilde iyileştirmek için "inovasyon, koordinasyon, yeşil, açıklık ve paylaşım" olmak üzere beş geliştirme konseptine yakından odaklanır.


ds

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd., hava çalışma platformunun elektrik kontrol sistemine odaklanan, araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servisi entegre eden, hava çalışma platformu üreticileri için akıllı kontrol sistemi çözümleri sağlayan, bağımsız olarak son derece akıllı ürünler geliştiren bir yüksek teknoloji kuruluşudur. kontrolörler ve hava çalışma platformu kiralama şirketleri için eksiksiz bir aksesuar ve hizmet yelpazesi sağlamak. Profesyonel teknik ekip, gelişmiş, güvenli ve akıllı ürünler yaratır ve mükemmel ekip hizmeti, müşterilerin oybirliğiyle övgüsünü kazanır.

Şu anda, şirketin ürünleri, dünyanın her yerinden kullanıcılarla havadan çalışma platformu motor kontrolörü, araç kontrol ECU'su, üst kontrol işletimi PCU'su ve havadan çalışma platformu tam serisi aksesuarları içermektedir.

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd., dürüstlük, yenilikçilik, kalite, yaşam ve hizmet önceliği amacıyla çalışanların değeri fark etmelerine, müşteriler için değer yaratmalarına ve topluma değer katmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder.

İlgili ürünler:

Cin parçaları ref. 1256727, GS1932, GS2032, GS2646, GS3246, GS4047 için kullanılır.

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/genie-parts-ref-1256727-used-for-gs1932-gs2032-gs2646-gs3246-gs4047

Skyjack Makaslı Kaldırma Kontrol Kutusu 156879

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/skyjack-scissor-lift-control-box-156879

Geniue Genie 5 Makaslı Platform ECU 100839 Yer Kontrolü

https://www.awp-parts.com/Ground-control-module/geniue-genie-5-scissor-lift-ecu-100839-ground-control

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd.

Adres: Room 403,6th Building, No 169 Renmindong Road, Changsha Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi, Changsha, Hunan Eyaleti, Çin

Tel: + 86 189 3248 3051

E-mail: [email protected]

Mobil: + 86 189 3248 3051

Web sitesi: https://www.awp-parts.com


Sıcak kategoriler