Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd.

Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Vaka&Haber

Dünyanın Önde Gelen En İyi 12 Havada Çalışma Platformu Şirketi 2023 – Finans, İş Stratejileri, Başlıca Haberler

Zaman: 2023-06-16 Hitler: 41

1123_ 副本

Küresel Hava Çalışma Platformu Sektörüne Genel Bakış 2023:

Hava çalışma platformları (AWP) veya kepçeli kamyonlar, yükseltilmiş platformlarda veya yüksekliklerde havada bakım ve inşaat faaliyetlerini gerçekleştirmek için kullanılan mekanik hava cihazlarını temsil eder. Kaldırma operatörleri için makas, dikey ve mafsallı bomlu kaldırıcılar, basınçlı hava konnektörleri, elektrikli aletler ve pencere camı çerçeveleri ve köprü altı üniteleri de dahil olmak üzere özel ekipmanlarla donatılmıştır. AWP, operatöre dar ve zorlu inşaat alanlarına erişmesi için gelişmiş güvenlik, mobilite ve esneklik sağlar. Sonuç olarak nakliye ve lojistik, perakende, depo ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılırlar.

Havadan Çalışma Platformu Pazarı Ne Kadar Büyük:

· 2022 Yılında Pazar Büyüklüğü Değeri:8.8 Milyar ABD Doları

· 2028 Sektör Gelir Tahmini:13.5 Milyar ABD Doları

· Büyüme oranı:% 7.18 CAGR

· Tahminin Temel Yılı:2022

· Tarihsel veri:2017-2022

· Gelecek Tahmin Dönemi:2023-2028

Küresel Hava Çalışma Platformu Sektörünü İtici Faktörler ve Gelecekteki Talep Analizi:

Akıllı şehirlerin gelişmesi ve mevcut altyapının bakım faaliyetlerinin yürütülmesine yönelik cihazın yaygınlaşması, havadan çalışma platformu pazarını harekete geçiren temel faktörler arasında yer alıyor. Ayrıca, çok sayıda inşaat kuruluşunun denetim faaliyetlerini gerçekleştirirken işçi ve operatör güvenliğini artırmaya yönelik artan odağı, büyümeyi teşvik eden bir diğer önemli faktör olarak hareket ediyor. Bunun dışında, hava çalışma platformlarının geçici olarak kiralanmasına yönelik kiralama hizmetlerinin artan kullanılabilirliği de pazarın büyümesini hızlandırıyor. Ayrıca, eğim sensörlerinin ve otomatik kendi kendini kontrol eden cihazların yeni AWP'lere entegrasyonu gibi çeşitli teknolojik gelişmeler küresel pazarı olumlu yönde etkiliyor.

Bunun yanı sıra, operatöre gerçek zamanlı uyarılar ve uyarılar sağlayan ve ekipmanın operasyonel güvenliğini artıran bu gelişmiş sistemlerin giderek daha fazla benimsenmesi, pazarın büyümesini daha da artırıyor. Ayrıca Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation), Dinolift OY, Haulotte Group (Solem SA), Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd., Tadano Ltd. gibi önde gelen şirketler, tüketici pazarlarını genişletmek için stratejik ortaklıklara giriyor. Aynı zamanda küresel pazarı da yönlendiren temel. Buna ek olarak, özellikle gelişmekte olan ekonomilerde yüksek binaların inşası ve çeşitli altyapı geliştirmelerinin, tahmin edilen dönemde hava iş platformu pazarını canlandırması bekleniyor.

IMARC Group tarafından 12 Dünyanın En İyi 2023 Havada Çalışma Platformu Şirketi:

· Aichi Şirketi (Toyota Industries Şirketi)

· Dinolift OY

· Haulotte Grubu (Solem SA)

· Hunan Sinoboom Akıllı Ekipman Co. Ltd

· JLG Industries, Inc. (Oshkosh Şirketi)

· LGMG Kuzey Amerika A.Ş.

· Linamar Şirketi

· Manitou Grubu

· MEC Havadan Çalışma Platformları

· Tadano Ltd

· Terex Şirketi

· Zhejiang Dingli Machinery Co Ltd.

IMARC Group'tan alıntı


Sıcak kategoriler